O NAS

Charakterystyka

 

Witamy na stronie internetowej RZ Trade!

 

Jesteśmy młodą prężnie rozwijającą się firmą powstałą z połączenia pasji i doświadczenia dwójki przyjaciół. Zajmujemy się dystrybucja wysokiej jakości pokryć podłogowych podłogowych oraz wycieraczek. Prywatnie posiadamy duże doświadczenie w branży, co za tym idzie zakończone sukcesem wiele trudnych inwestycji.Specjalizujemy się w wykładzinach dywanowych w rolce jak i płytkach, wykładzinach elastycznych, panelach LVT, pokryciach drewnianych oraz wycieraczkach (tekstylnych, aluminiowych, gumowych). Zajmujemy się również profesjonalnym montażem naszych produktów, na które udzielamy 5 letniej gwarancji.Chcemy tworzyć wartość dla naszych klientów i kontrahentów. Stawiamy na jakość materiałów, indywidualne podejście do klienta oraz rzetelne wykonanie zlecenia, zdejmujemy z klienta ciężar związany z nadzorem nad inwestycją od akceptacji oferty po odbiór obiektu.Dzięki współpracy bezpośrednio z fabrykami oraz oficjalnymi dystrybutorami jesteśmy w stanie zaproponować Państwu szeroki wachlarz atestowanych produktów  najwyższej jakości jak i korzystne warunki cenowe. Standardem w naszej firmie jest bezpłatna konsultacja u klienta, pomiary, oferta oraz 5 lat gwarancji na montaż pokryć podłogowych.

 

Dokładamy wszelkich starań aby oferowane przez nas produkty spełniały oczekiwania wszystkich, nawet najbardziej wymagających Klientów.Zdajemy sobie sprawę z różnorodności stylistyki, dlatego śledzimy najnowsze trendy, by trafić w najróżniejsze gusta naszych partnerów handlowych RZ Trade dba o to, aby Klienci nawiązywali z nami trwałe relacje. Chcemy być dla nich partnerem, a nie jedynie hurtownia.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Mocne strony

Kontakt z Klientem

Punktualność

Dostępność materiałów

Terminowość

Bezpłatna konsultacja

 

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania bezpłatnej porady i wyceny usługi.

Kontakt

2

oddziały w Polsce

Przycisk

O nas

Jesteśmy młodą prężnie rozwijającą się firmą powstałą z połączenia pasji i doświadczenia dwójki przyjaciół. Zajmujemy się dystrybucja wysokiej jakości pokryć podłogowych podłogowych oraz wycieraczek.

Jesteśmy tutaj

Kontakt z nami

Strona główna | O nas | Newsroom | Usługi | Kontakt 

Copyright © RZTRADE 2018-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.

 RZ TRADE S.C.

tel. 576 059 871

tel. 532 112 059

biuro@rztrade.pl