Wykładziny dywanowe w płytkach są niczym innym jak kawałkami wykładziny dywanowej umieszczonej na spejalnym spodzie pozwalającym na bezklejowy montaż. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy w każdej chwili zdemontować podłogę bez niszczenia podłoża bądź też wymienić zabrudzony lub zniszczony fragment wykładziny. Należy pamiętać iż cechą produktową płytki są widoczne łączenia! Rekompensuje to możliwość stosowania jej na podłogach podniesionych oraz łatwość montażu, jak i niewielki odpad w przypadku skomplikowanych pomieszczeń.+

 

Struktura pętelkowa – Najczęściej wybierany typ wykładzin ze względu na swoją uniwersalność, struktóra włókna to zaplatana nitka w formie petelki w spodzie właściwym. Wykładzina cechuje się dużą odpornością na zabrudzenia oraz intensywne użytkowanie.

 

Struktura igłowana – Wyjątkowo mocna i odporna na zabrudzenia wykładzina. Powstaje w wyniku mechanicznego splątania włókien. Przeznaczona do miejsc o bardzo wysokim natęzeniu ruchu.

 

Struktura welurowa – Jest to najczęściej "strzyżona" petelka, najbardziej prestiżowy typ wykładzin. Cechuje ją wyjątkowa miękkość oraz estetyczny wygląd. Idealny wybór do miejsc, w których potrzebne jest eleganckie i prestiżowe pokrycie podłogowe.

Płytki Dywanowe

O nas

Jesteśmy młodą prężnie rozwijającą się firmą powstałą z połączenia pasji i doświadczenia dwójki przyjaciół. Naszymi głównymi obszarami działalności są przede wszystkim rynki pokryć podłogowych oraz wycieraczek.

Jesteśmy tutaj

Kontakt z nami

              RZ TRADE S.C.

              tel. 576 059 871 

              tel.532 112 059

               biuro@rztrade.pl

 

 

Strona główna | O nas | Blog | Usługi | Kontakt 

Copyright © RZTRADE 2018 Wszystkie prawa zastrzeżone.