MATY TEKSTYLNE

WYCIERACZKI ALUMINIOWE

MATY GUMOWE

WYCIERACZKI

 

Wycieraczki tekstylne – najwyższej jakości maty wejściowe przeznaczone do wewnątrz budynków, cechują się wyjątkową chłonnością oraz skutecznością w osuszaniu i zbieraniu zabrudzeń z butów. Szeroki wachlarz produktów sprawia, że z powodzeniem możemy znaleźć produkt w pełni spełniający wymagania klientów. Maty wejściowe mogą pełnić również formę wizerunkową dzięki swojemu estetycznemu wyglądowi, oraz mogą być w pełni spersonalizowane np. Maty Logo. Wszystkie oferowane przez nas maty są produktami, które mogą być prane w pralkach przemysłowych, i które są odporne na płowienie oraz promienie UV.

Wycieraczki Aluminiowe – systemy czyszczące to produkty skierowane do osób nie uznających kompromisów. W wyniku osadzenia preferowanych wkładów czyszczących w profilach aluminiowych otrzymujemy niezwykle skuteczną i estetyczną wycieraczkę, która posłuży przez długie lata. Fundamentem budowy systemu są wielokomorowe profile aluminiowe zapewniające wysoką sztywność podbite gumowymi dystansami w celu amortyzacji konstrukcji. Wkłady połączone są ze sobą linką ze stali nierdzewnej oraz dodatkowo zdystansowane gumowymi tulejkami zapewniającymi konstrukcji elastyczność. Dzięki unikalnej konstrukcji w przypadku uszkodzenia jednego z wkładów nie jest konieczna wymiana całej wycieraczki, wystarczy wymienić jedną listwę z wkładem!

WYCIERACZKI STALOWE

Wycieraczki Stalowe - Stalowa karata seratowana, cynkowana ogniowo.Wycieraczka do stosowania na zewnątrz jako pierwsza bariera w zatrzymywaniu brudu.Unikalna konstrukcja oczek zapewnia bezpieczne i swobodne przejście w butach na wysokim obcasie. Kratę cechuje antypoślizgowość w obu kierunkach dzięki zastosowaniu specjalnego wzoru. Ocynkowanie ogniowe wycieraczki zapewnia jej niebywałą wytrzymałość oraz estetyczny wygląd.

Wycieraczki Gumowe - gumowa wycieraczka zwana potocznie "Plaster Miodu". Dzięki zastosowaniu specjalnej mieszanki gumy mata deklasuje popularne wycieraczki marketowe pod względem wytrzymałości oraz walorów użytkowych. Wycieraczka z biegiem lat nie blaknie i nie traci elastyczności. Masywna konstrukcja świetnie wyłapuje zabrudzenia, które zatrzymują się w głębokich oczkach. Dodatkowo wycieraczka od spodu posiada wypustki zapobiegające przesuwaniu się wycieraczki oraz rysowaniu podłoża. Ponadto w ofercie mamy maty gumowe nitrylowe z przeznaczeniem w miejsca pracy stojącej w celu odciążenia stawów oraz w miejsca mokre w celu zapobiegnięcia poślizgnięciom.

O nas

Jesteśmy młodą prężnie rozwijającą się firmą powstałą z połączenia pasji i doświadczenia dwójki przyjaciół. Naszymi głównymi obszarami działalności są przede wszystkim rynki pokryć podłogowych oraz wycieraczek.

Jesteśmy tutaj

Kontakt z nami

              RZ TRADE S.C.

              tel. 576 059 871 

              tel.532 112 059

               biuro@rztrade.pl

 

 

Strona główna | O nas | Blog | Usługi | Kontakt 

Copyright © RZTRADE 2018 Wszystkie prawa zastrzeżone.