Przycisk

ITEC - TEMPO 

Dekoracyjna wykładzina PVC z realistyczną V-fugą, dzięki której powierzchnia podłogi zyskuje naturalny, drewniany wygląd. Dużą wytrzymałość i trwałość TEMPO zawdzięcza mocnemu, kalandrowanemu spodowi Heroback i warstwie ochronnej SuperGuard.

 

Wykładzina dostępna jest w 14 wzorach, w rolkach o szerokości 2 lub 4 metrów.TEMPO jest idealnym produktem do szkół i przedszkoli. Wprowadza do wnętrz naturalną, spokojną i przyjazną atmosferę, w której dobrze pracują i bawią się dzieci i młodzież.Najważniejsze cechy wykładziny TEMPO:Struktura naturalnej powierzchni drewna z realistyczną V-fugą Ultra matowy,bardzo wytrzymały i łatwy do czyszczenia lakier PURealistyczne wzory drewnaDuży wzór (powtarzalność 150 cm x 200 cm) Nadruk farbami HD dla uzyskania bardziej wyraźnego, precyzyjnego i ostrego wzoru Specjalny spód – HEROBACK – super kompaktowy mocny czarny kalandrowany spód, nadający wykładzinie siłę i wytrzymałośćWyjątkowa kratkowana struktura spodu w celu zwiększenia siły klejenia do podłoża

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOLORY

 

 

     SPECYFIKACJA TEMPO

ZAPYTAJ O OFERTĘ

O nas

Jesteśmy młodą prężnie rozwijającą się firmą powstałą z połączenia pasji i doświadczenia dwójki przyjaciół. Zajmujemy się dystrybucja wysokiej jakości pokryć podłogowych podłogowych oraz wycieraczek.

Jesteśmy tutaj

Kontakt z nami

Strona główna | O nas | Newsroom | Usługi | Kontakt 

Copyright © RZTRADE 2018-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.

 RZ TRADE S.C.

tel. 576 059 871

tel. 532 112 059

biuro@rztrade.pl