Przycisk

MONTAŻ

Bazując na sprawdzonych ekipach z wieloletnim doświadczeniem oferujemy Państwu kompleksową usługę montażu.

 

Pasja do podłóg zapoczątkowała powstanie naszej firmy, to dzięki pasji powiększamy swoją wiedzę oraz doświadczenie. Fundamentem działania RZ Trade jest przede wszystkim wysoka jakość montażu. Nieustanny rozwój pozwalają nam podejmować nietypowe oraz wymagające realizacje. Prawidłowy montaż wykładzin jest kluczowy do jej wieloletniego użytkowania i do zachowania jej właściwości. Doświadczenie jak i przeszkolenie naszych zespołów montażowych oraz znajomość produktów sprawia, że pracę wykonywane są na najwyższym poziomie z dotrzymaniem nawet najbardziej wyśróbowanych terminów. Ekipy montażowe RZ Trade zapewniają spokojną i przyjemną atmosferę, nie ma miejsca na dwuznaczne lub stresujące sytuacje. Szczegółowo skupiamy się zarówno na technicznych elementach montażu jak i na estetyce. Jesteśmy otwarci na wszelkie wymagania, podejmujemy się nawet najbardziej nietypowych zadań by trafić w najróżniejsze gusta naszych klientów. Jesteśmy elastyczni, pracujemy również w weekendy, noce oraz święta.

 

Celem naszej firmy jest spełnianie oczekiwań i potrzeb Naszych nawet najbardziej wymagających klientów. Swoją ofertę kierujemy do osób zainteresowanych profesjonalnym montażem oraz kompleksowymi usługami zdejmującymi z nich ciężar obsługi inwestycji, poszukujących pewnych, solidnych i stałych partnerów.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

O nas

Jesteśmy młodą prężnie rozwijającą się firmą powstałą z połączenia pasji i doświadczenia dwójki przyjaciół. Zajmujemy się dystrybucja wysokiej jakości pokryć podłogowych podłogowych oraz wycieraczek.

Jesteśmy tutaj

Kontakt z nami

Strona główna | O nas | Newsroom | Usługi | Kontakt 

Copyright © RZTRADE 2018-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.

 RZ TRADE S.C.

tel. 576 059 871

tel. 532 112 059

biuro@rztrade.pl