Przycisk

LVT - Luxury Vinyl Tiles, jak sama nazwa wskazuje są to luksusowe płytki winylowe. Budową przypominają heterogeniczną wykładzinę PCW, są jednak od niej znacznie trwalsze i mniej podatne na uszkodzenia. W większość LVT występuje pod postacią paneli – imitując deski, bądź pod postacią płytek – imitując gres, kamień czy ceramikę. Panele bądź płytki, mogą być montowane na stałę do podłoża za pomocą kleju, bądź też np. Na specjalnych podkładach z samoprzylepną powłoką. Niektóre panele czy płytki mogą zostać położone w systemie bez klejowym (leżą trwale pod własnym ciężarem) tzw loose lay, lub w systemie klick. LVT dzięki swojej budowie jest niezwykle trwałe i wygląda bardzo estetycznie, jest łatwe w utrzymaniu czystości i odporne na zabrudzenia.

 

 

Budowa Panela LVT

 

1. Przeźroczysta warstwa wierzchnia z poliuretanu,

2. Przeźroczysta warstwa użytkowa z PCW oddająca fakturę materiału,

3. Warstwa nadruku przedstawiająca określony wzór (wzór drewna, kamienia itd),

4. Warstwa nośna

5. Warstwa wzmacniająca.

 

 

Tkane wykładziny winylowe innowacyjne i cieszące się coraz większym powodzeniem dzięki swojemu budzącemu podziw designowie oraz najwyższym parametrom pokrycia podłogowe. Przedza winylowa wzmocniona w rdzeniu włóknem szklanym imitująca tkanine osadzona jest na homogenicznym spodzie z winylu dzięki czemu wykładzina jest bardzo odporna nawet na intensyne użytkowanie a przy tym wygląda nowocześnie i intrygująco.

 

PANELE LTV

PRZEJDŹ DO PRODUKTÓW

O nas

Jesteśmy młodą prężnie rozwijającą się firmą powstałą z połączenia pasji i doświadczenia dwójki przyjaciół. Zajmujemy się dystrybucja wysokiej jakości pokryć podłogowych podłogowych oraz wycieraczek.

Jesteśmy tutaj

Kontakt z nami

Strona główna | O nas | Newsroom | Usługi | Kontakt 

Copyright © RZTRADE 2018-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.

 RZ TRADE S.C.

tel. 576 059 871

tel. 532 112 059

biuro@rztrade.pl