Przycisk

Wykładziny dywanowe w płytkach są niczym innym jak kawałkami wykładziny dywanowej umieszczonej na specjalnym spodzie pozwalającym na bez klejowy montaż. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy w każdej chwili zdemontować podłogę bez niszczenia podłoża bądź też wymienić zabrudzony lub zniszczony fragment wykładziny. Należy pamiętać iż cechą produktową płytki są widoczne łączenia! Rekompensuje to możliwość stosowania jej na podłogach podniesionych oraz łatwość montażu, jak i niewielki odpad w przypadku skomplikowanych pomieszczeń.

 

Struktura pętelkowa Najczęściej wybierany typ wykładzin ze względu na swoją uniwersalność, struktura włókna to zaplatana nitka w formie pętelki w spodzie właściwym. Wykładzina cechuje się dużą odpornością na zabrudzenia oraz intensywne użytkowanie.

 

Struktura igłowana Wyjątkowo mocna i odporna na zabrudzenia wykładzina. Powstaje w wyniku mechanicznego splątania włókien. Przeznaczona do miejsc o bardzo wysokim natężeniu ruchu.

 

Struktura welurowa Jest to najczęściej "strzyżona" pętelka, najbardziej prestiżowy typ wykładzin. Cechuje ją wyjątkowa miękkość oraz estetyczny wygląd. Idealny wybór do miejsc, w których potrzebne jest eleganckie i prestiżowe pokrycie podłogowe.

PŁYTKI DYWANOWE

PRZEJDŹ DO PRODUKTÓW

O nas

Jesteśmy młodą prężnie rozwijającą się firmą powstałą z połączenia pasji i doświadczenia dwójki przyjaciół. Zajmujemy się dystrybucja wysokiej jakości pokryć podłogowych podłogowych oraz wycieraczek.

Jesteśmy tutaj

Kontakt z nami

Strona główna | O nas | Newsroom | Usługi | Kontakt 

Copyright © RZTRADE 2018-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.

 RZ TRADE S.C.

tel. 576 059 871

tel. 532 112 059

biuro@rztrade.pl