Przycisk

WYKŁADZINY W ROLCE

Wykładzina dywanowa w rolce jest najczęściej wybieraną i najbardziej korzystną cenowo wersją dywanowego pokrycia podłogowego. Cechuje ją relatywnie szybki montaż, po którym otrzymujemy gładką powierzchnię bez widocznych łączeń. Wykładziny w rolce posiadają bardzo szeroki wachlarz wzorów i kolorów dzięki czemu świetnie wpasowują się w gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Najczęstrzym materiałem używanym do produkcji wykładzin dywanowych są Poliamid, Wełna oraz Polipropylen.

 

Struktura pętelkowa Najczęściej wybierany typ wykładzin ze względu na swoją uniwersalność, struktura włókna to zaplatana nitka w formie pętelki w spodzie właściwym. Wykładzina cechuje się dużą odpornością na zabrudzenia oraz intensywne użytkowanie.

 

Struktura igłowanaWyjątkowo mocna i odporna na zabrudzenia wykładzina. Powstaje w wyniku mechanicznego splątania włókien. Przeznaczona do miejsc o bardzo wysokim natężeniu ruchu.

 

Struktura welurowa Jest to najczęściej "strzyżona" pętelka, najbardziej prestiżowy typ wykładzin. Cechuje ją wyjątkowa miękkość oraz estetyczny wygląd. Idealny wybór do miejsc, w których potrzebne jest eleganckie i prestiżowe pokrycie podłogowe.

 

PRZEJDŹ DO PRODUKTÓW

O nas

Jesteśmy młodą prężnie rozwijającą się firmą powstałą z połączenia pasji i doświadczenia dwójki przyjaciół. Zajmujemy się dystrybucja wysokiej jakości pokryć podłogowych podłogowych oraz wycieraczek.

Jesteśmy tutaj

Kontakt z nami

Strona główna | O nas | Newsroom | Usługi | Kontakt 

Copyright © RZTRADE 2018-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.

 RZ TRADE S.C.

tel. 576 059 871

tel. 532 112 059

biuro@rztrade.pl